Beşiktaş ‘ta Kahvaltı Yapabileceğiniz 5 Harika Mekan

Beşiktaş ‘ta Kahvaltı Yapabileceğiniz 5 Harika Mekan

Kahvaltı denince İstanbul’da akla gelen ilk adreslerden biri Beşiktaş’tır. Tam bir lezzet şöleni sunan kahvaltı salonlarıyla fark yaratan Beşiktaş, sizlere davetkâr tatları sunmaya devam ediyor. Gelin hep beraber Beşiktaş’ın en iyi 5 kahvaltıcısına bir göz atalım.

1- Pişi Breakfast & Burger

Pişi Breakfast & Burger

[ Resim – Foursquare ]

Pişi ve kahvaltı denince akla ilk gelen Beşiktaş kahvaltıcısı Pişi Breakfast & Burger. Muhteşem peynirler, farklı bölgelerden gelen lezzetli zeytinler, çeşit çeşit reçeller ve tabi ki mekânın olmazsa olmazı pişilerle adından söz ettiren Pişi Breakfast & Burger’e muhakkak uğramalısınız. Bu arada unutmadan burger konusunda da çok iyi olduklarını söylememizde fayda var.

Adres: Çelebioğlu Sokak, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

2- Çakmak Kahvaltı Salonu

Çakmak Kahvaltı Salonu

[ Resim – Foursquare ]

Kahvaltıda sıcaklığı ve samimiyeti arayanlara güzel bir önerimiz var. Çakmak Kahvaltı Salonu, Beşiktaş kahvaltı salonları arasında en kaliteli ve samimi adreslerden biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle Erzincan’dan gelen özel tulum peynirini tatmanızı tavsiye ederiz. Bu tadım sonrasında Çakmak Kahvaltı Salonu’nun popüler adreslerinizden biri olacağını söyleyebiliriz.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Çelebioglu Sokak, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

3- Siyah Cafe & Breakfast

Siyah Cafe & Breakfast

[ Resim – Foursquare ]

Kahvaltı yaptığım mekânın şık olması benim için önemlidir diyenler için harika bir kahvaltı salonunu tanıtmaya geçiyoruz. Siyah Cafe & Breakfast, harika ortamı ve şık masalarıyla ilk bakışta dikkat çekiyor. Masanıza gelecek enfes bir kahvaltı sonrasında güne müthiş bir başlangıç yapma şansınız olacak.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Çelebioğlu Sokak, Mete Apartmanı, No:31/1, İstanbul, Türkiye

4- Bi Kahvaltı

Bi Kahvaltı

[ Resim – Foursquare ]

Kahvaltı denince aklınıza ilk olarak sucuklu yumurta ya da menemen mi geliyor? Öyleyse şimdi sizlere harika bir sucuklu yumurta ve menemen mekânından söz edeceğiz. Yemeye doyamayacağınız tatlarıyla ve kahvaltısıyla ün yapmayı başarmış olan Beşiktaş Bi Kahvaltı, yolunuz Beşiktaş’a düştüğünde muhakkak uğramanız gereken kahvaltıcılardan biri. Çay deyip geçmeyin, Bi Kahvaltı’da içeceğiniz çayın tadı damağınızda kalacak.

Adres: Çelebioğlu Sokak, (No: 23 Beşiktaş), İstanbul, Türkiye

5- Peynir Ekmek

Peynir Ekmek

[ Resim – Foursquare ]

İşte karşınızda adıyla tadıyla ve sanıyla Peynir Ekmek kahvaltı salonu. Beşiktaş’ta kahvaltı yapacaksınız ve kararsız mı kaldınız? O zaman Peynir Ekmek kahvaltı salonunu muhakkak denemelisiniz. İlk denemenizden sonra müptelası olacağınız bu mekânda çeşit çeşit peynirler, harika yeşillikler, reçeller, zeytinler, sucuklu yumurtalar ve menemenler mevcut. Karar vermekte zorlanacağınız zengin menüsüyle dikkat çeken Peynir Ekmek, Beşiktaş’ın en özel kahvaltı salonlarından biri.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Çelebioğlu Sokak, No 14-16/1, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

 

Facebook Yorum

X