Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir?

Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir?

2016 yılbaşı gecesi için henüz programınızı belirlemediniz mi? O zaman sizin için hazırladığımız Yılbaşında İstanbul’da Nereye Gidilir? programına göz atın deriz. Siz de eğlencenin dibine vurmak ve yeni yıla harika bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu mekânların özel yılbaşı programlarından birini keşfetmelisiniz.

1- Wyndham Grand İstanbul

Yılbaşına Demet Akalın’la birlikte girmeye ne dersiniz?

[ Resim  hdresim.net ]

Yılbaşına Demet Akalın’la birlikte girmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Wyndham Grand İstanbul yılbaşı programı tam da size göre. Muhteşem şarkıları ve dans gösterileriyle geceye damga vuracak olan Demet Akalın, en sevilen parçalarını siz değerli hayranları için seslendirecek. Bu eşsiz organizasyondaki yerinizi biran önce alın ve yılbaşı gecenizi unutulmaz kılın.

2- Conrad İstanbul

2016 yılbaşı gecesinde Conrad İstanbul sahnesinde sevilen şarkıcı Yalın olacak

[ Resim ensonhaber.com ]

2016 yılbaşı gecesinde Conrad İstanbul sahnesinde sevilen şarkıcı Yalın olacak. Aşk şarkılarının en etkili isimlerinden biri olan Yalın, 2015 yılının en sevilen şarkılarını büyük bir coşkuyla seslendirecek. Conrad İstanbul yılbaşı programına özenle hazırlanan yakışıklı şarkıcıyı sahnede canlı izlemek istiyorsanız tercihinizi Conrad İstanbul’dan yana kullanmalısınız.

3- Hilton İstanbul Bosphorus

2015 yılına damga vuran isimlerden biri olan Bengü, 2015 yılına Hilton İstanbul Bosphorus’ta güle güle diyor

[ Resim haberport.com ]

2015 yılına damga vuran isimlerden biri olan Bengü, 2015 yılına Hilton İstanbul Bosphorus’ta güle güle diyor. Bu özel gecede siz de sevilen şarkıcı ile bir arada olmak ve en sevilen Bengü parçalarını onunla birlikte seslendirmek istiyorsanız Hilton İstanbul Bosphorus’daki yerinizi şimdiden ayırtın. Hareketli ve eğlenceli şarkılarıyla dikkat çeken Bengü, yılbaşı gecesinde hop oturup hop kalkmanıza sebep olacak. Sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip eğlenebileceğiniz Hilton İstanbul Bosphorus yılbaşı programında birbirinden özel sürprizler de sizleri bekliyor olacak.

4- Suada Club – Galatasaray Adası

Yılbaşına MFÖ’nün efsane şarkılarıyla girmeye ne dersiniz?

[ Resim baharfestivalleri.com ]

Yılbaşına MFÖ’nün efsane şarkılarıyla girmeye ne dersiniz? Yanıtınız evet ise Galatasaray Adası’nda bulunan Suada Club’ın özel yılbaşı eğlencesine davetlisiniz. En güzel aşk şarkılarının hep beraber seslendirileceği bu özel gecede müziğe ve eğlenceye doyacaksınız. Şarkıları kadar özel sürprizleri ve esprileriyle de dikkat çeken MFÖ grubu, sizlere harika bir gece yaşatacak.

5- Hilton Convention İstanbul

2016’ya dans ve müzikle girmek isteyenler için en ideal organizasyon Hilton New Year Party olacak

[ Resim joygrup.com ]

2016’ya dans ve müzikle girmek isteyenler için en ideal organizasyon Hilton New Year Party olacak. Türkiye’nin en ünlü ve en başarılı DJ’ lerinin sahne alacağı bu özel gecede sabaha kadar dans edebilecek, harika parçalar eşliğinde bir an olsun yerinizde duramayacaksınız. Hilton Convention’ da düzenlenecek olan bu özel organizasyonda Ozan Doğulu, Suat Ateşdağlı, Erdem Kınay ve Doğuş Cabakcor gibi ünlü DJ’ ler en iyi performanslarını sergileyecek.

Facebook Yorum

X